Dramatický závěr základní skupiny čekal na Bulldogs Brno Black a Unachara IBK. O výsledku rozhodovaly až poslední minuty, kdy Unachara ubránila v oslabení skóre 2:1 a udržela druhé místo tabulky. Výsledek rozebral nejproduktivnější hráč týmu Patrik Šebek (5+4).

Jak hodnotíš výsledek základní skupiny, kde jste prohráli jenom s Richmondem?
Myslím si, že je to docela úspěch. V prvním zápase nás čekal Richmond – hodně těžký soupeř, kde jsme nic nepočítali. Pak jsme si ale řekli, že pokud chceme vyhrát elitní kategorii, musíme zvládnout všechna ostatní utkání. Takže naštěstí jsme zvítězili a jsme na dobrém místě směrem do play-off.

Jak jsi viděl váš poslední duel skupiny proti Bulldogs Brno Black?
Brzký ranní zápas, ve kterém šli proti nám mladí kluci. Hráli dobře a museli jsme si to vybojovat. Naštěstí výsledek 2:1 pro nás a můžeme se soustředit na vyřazovací část.

V týmu jsi společně s Filipem Formanem nebo Michalem Strnadem jako zástupci Prahy. Jak se zrodilo vaše účinkování v týmu?
Dozvěděli jsme se o tom přes kamaráda. A když nám přišla nabídka, tak jsme ji vzali a jsme rádi, že si můžeme zahrát tento turnaj.

Popsal bys, jak prožíváte večery na Open Game?
Tak večery jsou v poklidu. Pár piveček a jdeme spát. (úsměv)

Co říkáš na vaše turnajové cíle před začátkem play-off?
Přijeli jsme sem pro medaili. Takže doufám, že ji budeme mít.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Známe finálová složení všech kategorií Open Game 2020

Na Brno Open Game 2020 byla odehrána semifinále všech dospělých kategorií a už se čeká na výsledky finále. Kdo se popere o nejcennější trofeje z letošního turnaje? Do finále kategorie PRO se dostal Tým na hraně, který porazil bez inkasovaného gólu IBK PořádMálo. V prvním poločase se trefili Matyáš Kůra a Alexandr Svoboda, na